7568 ROSA BETA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7568 |
| Color | PINK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | FLAMED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 320cm / 126inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |